DebMedia.hu - Legyél központban!
 

Elindult az adásfolyam a Ki Mit Tube oldalán

Jelentések @ Ma 17:08

Zene, slam poetry, sport és különleges produkciók az elsők között Beindult a Ki Mit Tube: az első jelentkezők már szép számban feltöltötték videóikat a kimittube.hu oldalra.

 

III. Debreceni Székely Nap

Programajánló @ Ma 17:02

Az Erdélyt Járók Közhasznú Egyesület, együttműködve a Debreceni Unitárius Egyházközséggel és a Debreceni Művelődési Központtal 2014. szeptember 6-án, szombaton, rendezi meg a III. Debreceni Székely Napot.

 

Már a boltokban kapható Kollár-Klemencz László Legesleg című, legújabb hangzóanyaga

Zene @ Ma 13:32

Már a boltokban kapható Kollár–Klemencz László Legesleg című, legújabb hangzóanyaga, melyen ezúttal tíz darab Erdős Virág-verset zenésített meg zenésztársaival, így például Másik Jánossal. Itt egy kis ízelítő: http://youtu.be/tAbltSPut74?list=UUQScWsx8Tbsz0oTBYvp-jkw A lemezt előben október 19-én, a Trafóban mutatják be.

 

Külföldön is helytállnak a magyar brókerek

Debrecen - Aktuális @ Ma 13:28

A hazai tőzsdei kereskedés alapfeltétele a tőzsdei szakvizsga megszerzése. A szakvizsgára való 100 órás felkészítő tanfolyamot és magát a szakvizsgát is szervező Közép-európai Brókerképző Alapítvány tapasztalatai ugyanakkor már azt is jelzik, egyre több végzős növendék helyezkedik el külföldi pénzintézeteknél.

 

HOROSZKÓP A SZŰZ HAVÁRA

Ezoterika @ Ma 10:00

A Nap belép a Szűz csillagképbe 2014. augusztus 23-án hajnalban, s tovább halad a Mérleg csillagkép előterébe szeptember 23-án hajnalban.

 

Magyar és lengyel fölény a 18. Eötvös Kupán

Sport @ Tegnap 22:42

Augusztus 17-19. között rendezték meg tizennyolcadik alkalommal a hagyományos Eötvös Kupa nemzetközi röplabdatornát.

 

Elton John egyetlen politikai pártot sem támogat

Celeb-les @ Kedd 20:46

Elton John egyetlen politikai pártot sem kíván támogatni - jelentette be a brit zenész szóvivője, miután Nigel Farage, a szélsőségesen EU-ellenes UKIP vezetője egy rádióinterjúban arra utalt, hogy a Grammy-díjas előadó pártjának támogatói közé tartozik.

 

Ki Mit Tube: YouTube tehetségkutató indul

Kultúra @ Kedd 20:39

Kezdetét vette Magyarország első YouTube tehetségkutatója, itt a Ki Mit Tube! A világ legnagyobb színpadára állva most bárki bebizonyíthatja, hogy mire képes.

 

Indul a STRAND - Nagyon Zene Fesztivál

Kultúra @ Kedd 20:30

Augusztus 20-án déltől újra fesztiválozókkal telik meg Zamárdi szabadstrandja és a Balaton partja.

Kerekerdő Élménypark épül uniós támogatásból DebrecenbenDebrecen - Aktuális @ 2013.10.03.

Debrecen színes turisztikai kínálatát tervek szerint 2014. május hónapjától még vonzóbbá teszi a Zsuzsi vonat vonalán, a Vámospércsi úton megépülő Kerekerdő Élménypark.
 

Szerző: Admin

comments powered by Disqus

Kapcsolódó cikkek:

Elindult az adásfolyam a Ki Mit Tube oldalán

Elindult az adásfolyam a Ki Mit Tube oldalán

Jelentések @ Ma 17:08

Zene, slam poetry, sport és különleges produkciók az elsők között Beindult a Ki Mit Tube: az első jelentkezők már szép számban feltöltötték videóikat a kimittube.hu oldalra.

III. Debreceni Székely Nap

III. Debreceni Székely Nap

Programajánló @ Ma 17:02

Az Erdélyt Járók Közhasznú Egyesület, együttműködve a Debreceni Unitárius Egyházközséggel és a Debreceni Művelődési Központtal 2014. szeptember 6-án, szombaton, rendezi meg a III. Debreceni Székely Napot.

Már a boltokban kapható Kollár-Klemencz László Legesleg című, legújabb hangzóanyaga

Már a boltokban kapható Kollár-Klemencz László Legesleg című, legújabb hangzóanyaga

Zene @ Ma 13:32

Már a boltokban kapható Kollár–Klemencz László Legesleg című, legújabb hangzóanyaga, melyen ezúttal tíz darab Erdős Virág-verset zenésített meg zenésztársaival, így például Másik Jánossal. Itt egy kis ízelítő: http://youtu.be/tAbltSPut74?list=UUQScWsx8Tbsz0oTBYvp-jkw A lemezt előben október 19-én, a Trafóban mutatják be.

Külföldön is helytállnak a magyar brókerek

Külföldön is helytállnak a magyar brókerek

Debrecen - Aktuális @ Ma 13:28

A hazai tőzsdei kereskedés alapfeltétele a tőzsdei szakvizsga megszerzése. A szakvizsgára való 100 órás felkészítő tanfolyamot és magát a szakvizsgát is szervező Közép-európai Brókerképző Alapítvány tapasztalatai ugyanakkor már azt is jelzik, egyre több végzős növendék helyezkedik el külföldi pénzintézeteknél.

Megjelent Wiz Khalifa új albuma, a Blacc Hollywood

Megjelent Wiz Khalifa új albuma, a Blacc Hollywood

Zene @ Ma 10:25

A júliusban a Balaton Soundon koncertezett amerikai rapper, ma jelentette meg ötödik sorlemezét, „Blacc Hollywood” címmel.

Keresik az év kutyabarát helyét

Keresik az év kutyabarát helyét

Jelentések @ Ma 10:21

Szeptember 15-ig lehet szavazni az év kutyabarát helyére, a díjat az internetes voksok alapján több kategóriában osztják majd ki szeptember 18-án - olvasható a kutyabarat.hu portálon megjelent felhívásban.

Külföldön is helytállnak a magyar brókerek

Külföldön is helytállnak a magyar brókerek

Debrecen - Aktuális @ Ma 13:28

A hazai tőzsdei kereskedés alapfeltétele a tőzsdei szakvizsga megszerzése. A szakvizsgára való 100 órás felkészítő tanfolyamot és magát a szakvizsgát is szervező Közép-európai Brókerképző Alapítvány tapasztalatai ugyanakkor már azt is jelzik, egyre több végzős növendék helyezkedik el külföldi pénzintézeteknél.

Cowboyok és Cowgirl-ök özönlötték el a Tungsram Sportcsarnokot

Cowboyok és Cowgirl-ök özönlötték el a Tungsram Sportcsarnokot

Ott voltunk @ 03.31. 09:11

Már 6. alkalommal ropták együtt kicsik és nagyok a parketten.

3 őszi trend a nyári koncertek első soraiból

3 őszi trend a nyári koncertek első soraiból

Divat @ 08.14. 17:53

Sokakban még dolgozik a nyári, napfényes lendület, de az egy hétvégére eső fesztiválok száma lassan csökken, megérkezik az ősz