DMK Újkerti Közösségi Háza áprilisi programja

Április 11. 10.00

„Debrecen színei – A VÁROS, AHOL ÉLEK” – aszfaltrajzverseny óvodásoknak a Város Napja alkalmából

Helyszín: DMK Újkerti Közösségi Ház előtti tér


Április 13. 9.00-14.00

Géniusz Kupa – gyermek sakkverseny

Helyszín: 204-es terem

 

Április 16. 14.30

„TALÁLKOZÁS”- interaktív beszélgetés az idősek és a fiatalok között

Együttműködő partner: Debreceni Szépkorúak Klubja és Fiatal Önkéntesek Klubja

Helyszín: Mozi terem

 

Április 19-ig

„ÖLTÉSEK ÉS GYÖNGYÖK” – Tiba Erzsébet gobeLin és gyöngyékszer kiállítása

Helyszín: Előtéri Galéria

 

Április 22. 10.00

„AZ ÖKOLÓGIAI LÁBNYOM nyomában”

 10.00 Környezettudatos kreatív foglalkozás és kiállítás az Önkéntes Fiatalok Klubja és a Zöld kör Környezeti Tanácsadó Iroda (Hajdúböszörmény) közreműködésével

14.30 Előadás a Föld Napja alkalmából. Közreműködik: Molnárné Bodnár Réka ökológus, a Debreceni Egyetem munkatársa
Helyszín: 204-es terem, Fszt. 6-os terem, Előtér

 

Április 25-május 17. 15.00

„Fiatal Alkotók” – Karácsony Krisztina festő „úton” c. kiállítása
Megnyitja: Bálega János, a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület elnöke

Közreműködnek: az Önkéntes Fiatalok Klubjának tagjai

Helyszín: Előtéri Galéria

 

Április 29. 14.00

„BOKÁZÓ” – zenés-táncos előadás a Tánc Világnapja alkalmából
Közreműködnek: az alapfokú művészeti iskolák diákjai

Helyszín: Mozi terem

 

 

Delta mozi

 

Április 8., 9., 10. 13.30

Barátom Knerten 2., Knerten nyomoz színes, magyarul beszélő norvég családi film (2010) 74 perc

 

Április 22., 23., 24. 13.30

Merida, a bátor színes, magyarul beszélő amerikai animációs kalandfilm (2012) 100 perc

 

Jegyek ára: 510.-

További információ kérhető, előzetes jegyfoglalás, valamint bérletek válthatók személyesena DMK Újkerti Közösségi Házában vagy az 52/439-866-os és a 20/287-8635-ös telefonszámon.

 

 

Művészeti csoportok, klubok, körök:

 

AnzX Nefelejcs:  k.: 15.00-19.00/105-ös terem
Asztmás és Allergiás Betegek Klubja: minden hó 4. h.: 14.00-17.00/fszt. 6-os Klubterem

Boldogkerti Kertbarátkör: kéthetente k:16.30-18.30 (Bárány u. 24.)

Debreceni Citerazenekar:                   h.: 16.30-18.30/fszt. 6-os Klubterem

Debreceni Nyugdíjas Kórus:                      sze.: 14.00-16.00/204-es Terem

Debreceni Szépkorúak Klubja:      k: 13.30-15.30/106-os Klubterem

Debreceni Új Fotóműhely: kéthetente k.: 18.00-20.00/fszt. 6-os Klubterem
Életmód Klub: k., cs.: 9.00-11.00/101-es rekreációs terem

Fazekas szakkör felnőtteknek: sze.: 16.00-19.00/ Fazekas műhely

Fazekas szakkör gyerekeknek: h.: 16.00-18.00/Fazekas műhely

Festőtanoda Képzőművészeti Szakkör: k.: 17.00-19.00/201-es műterem

Fiatal Önkéntesek Klubja (Debreceni Civilek Program):   sze.: 17.00-19.30/Fszt. 5-ös Klubterem

Főnix Irodalmi Kör:            minden hó 2. szo. 9.00-12.00 / fszt. 6-os Klubterem

Főnix Repülős Klub:            minden hó 1. cs.: 17.00 -19.00/ fszt. 6-os Klubterem
Huszár Sakk Szakkör: h., sze.: 16.30-19.30/204-es klubterem és 10-os klubterem

Kölcsey Szövőműhely:                     sze.: 15.00-18.00/203 szövőműhely

Kortárs Nyugdíjas Torna:              h., sze.: 9.00-10.00/101-es Rekreációs terem

Magnitúdó Csillagász Klub:            cs.: 18.00-20.00/106-os Klubterem

Maróthy György Pedagógus Kórus:  sze.: 17.00-19.45/204-es terem

Mathiász János Kertbarátkör:            h.: 18.00-20.00/106-os Klubterem
Medgyessy Ferenc Képzőművészeti Kör és Szabadiskola: k., cs.: 17.00 -20.00/ 202-es Műterem

Német Társalgási Kör:    p.: 15.15-17.15/fszt. 5-ös terem
Nyugdíjasok Hajdú-Bihar Megyei Képviselete: h.: 9.00-12.00/fszt. 6-os Klubterem

Nyugdíjas Művészetbarátok Köre:   kéthetente sze.: 14.00-16.00/fszt. 6-os Klubterem

Palmetta Ötvöszománc Szakkör: p.: 14.30-17.30/201-es műterem
Pódiumszínház:        a hó utolsó p.: 15.00-17.30/Mozi terem

Rozmaring Nyugdíjas Népdalkör:             sze.: 14.00-16.00/105-os Klubterem

Sol Oriens Kórus:                             k., cs.: 17.30-20.00/204-es terem

Szerenád Zenekar:                          a hó 3. hetében sze.: 16.00-18.00/105-ös Klubterem

Szivárvány Foltvarró Csoport:       kéthetente h. 17.00-19.00 /105-ös Klubterem

Szivárvány Tánckar: k.: 12.00-14.00/ 204-es kamaraterem

„Tájoló” Tűzzománc Szakkör: cs.: 14.30-17.30/201-es műterem
Táncos Lábú Szupernagyik: p.: 9.30-11.30 /204-es kamaraterem

Teozófia Kör:                         kéthetente cs.: 17.30-19.30/fszt. 6-os terem 

Természetjáró – Turista Kör: minden hó 2. h.: 16.00- 17.30/106-os Klubterem

Újkerti Csipkevarró Kör:               sze.: 14.00-16.00/fszt. 6-os Klubterem

Újkerti Olvasókör:                           cs.:14.30-17.00/105-ös Klubterem
Wellness Klub: cs.: 17.45-18.45 / 101-es rekreációs terem

 

Szolgáltatásaink:

 

– INFORMÁCIÓ, TÁJÉKOZTATÁSa DebreceniMűvelődési Központ rendezvényeiről, a városban, a megyében zajló kulturális programokról, pályázati lehetőségekről, amatőr művészeti csoportokról, a városban működő körökről, klubokról, non-profit szervezetekről.

– Mozi termünkben lehetőség van DVD és VHS filmvetítésekre, FILMKLUBOK működtetésére.

–    TEREMBÉRLET – rendezvényekre, konferenciákra, képzésekre. 

 

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ kérhető Szilágyi Lászlóné, Borsányi Ágnes és Herczné Barna Éva művelődésszervezőktől a 30/7569-265-ös és az 52/439-866-os telefonszámon.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

A weboldalon a minőségi felhasználói élmény érdekében sütiket használunk. Ismerje meg tájékoztatónkat arról, hogy milyen sütiket használunk, vagy a beállítások résznél ki lehet kapcsolni a használatukat. Elfogad Elolvasom